Loading
Waiting

Зустрічайте новинку — OPALJET ENERGY 4 5W30

02.04.2021

OPALJET ENERGY 4 5W30 – це високоефективна 100% синтетична моторна олива для бензинових, дизельних, гібридних та біопаливних двигунів, що дозволяє значно збільшити інтервали заміни оливи відповідно до норм викидів Євро 5 та 6.

Ця нова олива була схвалена групою VAG для використання у автомобілях Volkswagen, обладнаних новою системою WIV (система збільшення інтервалів заміни оливи). У цьому випадку інтервали заміни оливи можуть бути збільшені до 30000 км для бензинових двигунів та до 50000 км для дизельних двигунів. Більше того, ця олива гарантує більш тривалий термін експлуатації сажових фільтрів, каталітичних нейтралізаторів тощо.

OPALJET ENERGY 4 5W30 — продукт, який вибирають для використання в останніх розробках двигунів Mercedes-Benz, зокрема дизельних двигунах BlueTEC із системою SCR або тих, що мають фільтр твердих частинок сажі.

Цей продукт забезпечує додатковий захист від LSPI (низькошвидкісне попереднє запалювання) на турбокомпресорних двигунах та двигунах з непрямим уприскуванням палива. Energy 4 рекомендовано для автомобілів, обладнаних системою старт-стоп, оскільки ця олива ще краще захищає двигун від утворення лаку та осаду.


    Переваги

  • Економія палива
  • Економія палива завдяки найкращій текучості як при високих, так і при низьких температурах
  • Збільшені інтервали заміни в поєднанні з системою VAG WIV
  • Максимальний захист від зносу в найсучасніших високотехнологічних двигунах

Recent posts