Loading
Waiting

ТОВ “ІНОЙЛ-СЕРВІС” представило UNIL у «ХХ Міжнародному промисловому форумі»

21.12.2021

Цього року наше підприємство прийняло участь у «ХХ Міжнародному промисловому форумі», що проходив у Києві з 16 по 19 листопада. Було презентовано оливи, мастила та різноманітні технологічні рідини UNIL – продукти високої європейської якості, що є незамінними у роботі сучасного обладнання та машин.

Усі бажаючі змогли отримати висококваліфіковані консультації і обрати саме свій продукт серед великого асортименту товарів як для автомобілів , так і для промислового обладнання. Також проводилися презентації, де кожен міг особисто отримати досвід з визначення щільності оливи та концентрації антифризу.

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Він включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

Дякуємо усім хто завітав до нашого стенду, та чекаємо на подальшу співпрацю!

Recent posts