Loading
Waiting

Технології

Протягом 110 років Unil Lubricants розробляє та виробляє мастильні матеріали за індивідуальним замовленням своїх партнерів. Широкий вибір продукції при цьому, забезпечує йому репутацію сильного та надійного партнера. Unil виробляє мастила та оливи, виконує високоякісний хімічний аналіз олив, пропонує технічну підтримку та гарантує відповідність всім проголошеним нормам та зобов’язанням.

В основу створення мастильних матеріалів UNIL покладено принцип використання високоякісних базових олив і високотехнологічних присадок.

Але родзинкою технологічної досконалості олив та мастил є дослідження досвіду реального використання мастильних матеріалів шляхом контролю важливих фізико-хімічних параметрів продуктів.

Unil Lubricants має власну високоефективну лабораторію супроводження експлуатації техніки. Alpha Maintenance Systems – підрозділ міжнародної групи WearCheck, є однією з провідних компаній з аналізу мастильних матеріалів  в Європі та обробляє близько 50 000 зразків на рік.

Як бельгійський підрозділ WearCheck International Group  висококваліфіковані працівники лабораторії застосовують для досліджень найсучасніші аналітичні методи. Як результат, замовнику пропонуються ефективні та достовірні рішення з акцентом на якість та сервіс.